4 sierpnia 2013

Redakcja

Kwartalnik „PSYCHIATRA” Pismo dla praktyków
Numer ISSN: 2300-2964
Ukazuje się w wersji drukowanej od 2013 r.

Redaktor Naczelny: dr n. med. Tomasz Szafrański
E-mail: redakcja[at]kwartalnikpsychiatra.pl

BIURO REKLAMY i PROMOCJI:
Tel.: +48 601 355 380
E-mail: biuro[at]mediadore.pl

Wydawca: Mediadore
Tel.: +48601355380
E-mail: biuro[at]mediadore.pl

 

Napisz do nas

Prenumerata i egzemplarze archiwalne >>>

 

Nasze wydawnictwa i serwisy:

PSYCHIATRA. Pismo dla praktykow

Psychiatra dla lekarzy psychiatrów

Psychiatra dla lekarza rodzinnego

Piękny Umysł

Zdrowie Psychiczne

www.facebook.com/psychiatra.czasopismo

www.facebook.com/zdrowiepsychicznecom

 

Media i patronaty:

Pobierz >>> JPG,   PDF

Logotyp kwartalnika „Psychiatra”

 

 

Nota prawna

Niniejsza nota prawna stanowi prawną regulację w zakresie korzystania ze stron internetowych kwartalników „Psychiatra” – specjalistycznych czasopism dla lekarzy wydawanych przez Mediadore Witold Szuk, ul. Zgoda 13/43, 00-012 Warszawa, NIP: 9580922493 (zwanego dalej Wydawcą).
Kwartalniki PSYCHIATRA oraz PSYCHIATRA DLA LEKARZA RODZINNEGO nie są organem żadnego towarzystwa naukowego i nie reprezentuje żadnej instytucji. Pisma nie starają się o Impact Factor, nie są na liście Ministerstwa Nauki ani na indeksie Kopernika.
Treść serwisu jest chroniona prawem autorskim. Dokumenty publikowane na stronie można kopiować wyłącznie do prywatnych celów niekomercyjnych. Dokumenty nie mogą być kopiowane ani nie rozpowszechniane do jakichkolwiek celów komercyjnych, bez uzyskania uprzedniej pisemnej zgody Wydawcy.
Treści zamieszczone na stronie nie mają charakteru konsultacyjnego, a wyłącznie wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowią oferty świadczenia porad, usług ani oferty sprzedaży jakichkolwiek produktów.
Opinie wyrażone w artykułach publikowanych w naszych pismach są poglądami ich autorów formułowanymi bez założenia nieomylności i nie stanowią rekomendacji.
Publikowane materiały reprezentują opinie ich autora/autorów i nie należy uważać, że zostały one napisane tak, by odzwierciedlać opinię redakcji lub wydawcy, jak również, że reprezentują opinię instytucji lub organizacji, z których autorzy pochodzą.
Wydawca Mediadore i Redakcja nie biorą żadnej odpowiedzialności za ewentualne niedokładności lub pomyłki w treści materiałów oraz wynikłe z tego tytułu problemy, ani tym bardziej za szkody lub zniszczenia osób lub własności wynikające z odpowiedzialności za produkty, zaniedbania lub z innych przyczyn, ani też z używania bądź stosowania jakichkolwiek metod, produktów, instrukcji czy koncepcji zawartych w publikowanych materiałach.
Nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek decyzje i działania podjęte na podstawie informacji dostępnych w serwisie.
Z powodu gwałtownego postępu w naukach medycznych zawsze konieczne jest niezależne weryfikowanie przez lekarza diagnoz, metod leczenia i dawek leków.
Wydawca i redakcja nie ponoszą odpowiedzialności za treść reklam i ogłoszeń.

Publikacja ta jest przeznaczona dla osób uprawnionych do wystawiania recept oraz osób prowadzących obrót produktami leczniczymi w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 6 września 2001 roku – Prawo farmaceutyczne (Dz. U. Nr 126, poz. 1381, z późniejszymi zmianami i rozporządzeniami).

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na powyższe postanowienia.

© Tomasz Szafrański i Mediadore Witold Szuk. Wszystkie prawa zastrzeżone.